Hakkımızda ;

elektronikatolye.com endüstriyel elektronik konularını işleyen bilgi paylaşım bloğudur. Elektronik Atölye olarak öğrenmek ve araştırmak isteyen, araştırırken bloğumuza rastlayan okuyucularımız için bildiklerimizi paylaşmak adına yazıyoruz. Blogda yer alan içerikler orjinal içerikler olup başka bir yerden kopyalanıp yapıştırılmamış veya yabancı sitelerden tercüme edilerek paylaşılmamıştır. Konu içeriklerinde orjinal bilgi sayfalarından ve kullanma kılavuzlarından alınan bilgiler için referans gösterilmiştir. Endüstriyel Elektronik ağırlıklı olsa da farklı mesleki konular da blogda yer alabilmektedir.

Mevcut durumda Demir Çelik sektörüne yönelik elektronik saha enstürmanlarının tamirlerinin yapıldığı atölyemiz bulunmaktadır. Bunun üzerine genellikle tecrübelerimizi içeriklerimize yansıtmaya çalışmaktayız.

Bizimle iletişime geçmek için iletişim formumuzu veya aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

e-posta : destek@elektronikatolye.com

https://instagram.com/elektronikatolye

elektronikatolye.com Her Hakkı Saklıdır. Bu sitede yayınlanan yazılar orjinal içerikler olup faydalanılan kaynaklar yazılarda da belirtilmiştir. Yazarın izni olmaksızın tamamen alıntı yapılamaz, kopyalanamaz. Kaynak göstermek kaydıyla (Yazının adı, yazar adı ve link) kısmen alıntı yapılabilir.

Şikayet / Hak İhlali Bildirimi

Değerli okuyucularımız ;

Bloğumuzda yayımlanan bazı içerikler orjinal bilgi sayfaları, kullanım kılavuzları referans gösterilerek yayınlanır. Paylaşımlarımızda yer alan görsel içerikler birçok kez paylaşılmış non-stock fotoğraflar olarak seçilmektedir. Bazı yazılarımızda de farklı markaların ürünlerine ait görseller alıntı yapılarak yayınlanmaktadır. Bloğumuzda yer alan yazılı yada görsel bir içeriğin, sizi yada firmanızı doğrudan yada dolaylı olarak fikri / sinai olarak hak ihlali oluşturduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamızdaki kısa formu doldurarak ilgili içeriğin düzeltilmesi veya yayından kaldırılması için bize yardımcı olun.

Telif hakkı ile korunan bir içeriğin, herhangi bir internet sitesinde hak sahiplerinden izinsiz olarak yer aldığının tespit edilmesi halinde, eserin hak sahipleri veya yetkili temsilcilerinin, site yetkililerine uyarı göndermek suretiyle haksız içeriğin siteden kaldırılmasını yasal olarak talep etme sürecine uyacağımızı bildiririz.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 – (Ek: 21/2/2001 – 4630/37 md.)
(Değişik üçüncü fıkra: 3/3/2004-5101/25 md.

“Dijital iletim de dâhil olmak üzere işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla servis ve bilgi içerik sağlayıcılar tarafından eser sahipleri ile bağlantılı hak sahiplerinin bu Kanunda tanınmış haklarının ihlâli halinde, hak sahiplerinin başvuruları üzerine ihlâle konu eserler içerikten çıkarılır. Bunun için hakları haleldar olan gerçek veya tüzel kişi öncelikle bilgi içerik sağlayıcısına başvurarak üç gün içinde ihlâlin durdurulmasını ister. İhlâlin devamı halinde bu defa, Cumhuriyet savcısına yapılan başvuru üzerine, üç gün içinde servis sağlayıcıdan ihlâle devam eden bilgi içerik sağlayıcısına verilen hizmetin durdurulması istenir. İhlâlin durdurulması halinde bilgi içerik sağlayıcısına yeniden servis sağlanır. Servis sağlayıcılar, bilgi içerik sağlayıcılarının isimlerini gösterir listeyi her ayın ilk iş günü Bakanlığa bildirir. Servis sağlayıcılar ile bilgi içerik sağlayıcıları, Bakanlıkça istendiği takdirde her türlü bilgi ve belgeyi vermekle yükümlüdür. Bu maddede belirtilen hususların uygulanmasına ilişkin usul ve esaslar Bakanlık tarafından çıkarılacak bir yönetmelikle belirlenir.”